Předpokladem pohodového sportování bez zbytečných starostí je vhodně zvolené oblečení. A naprostým základem outfitu je přitom spodní prádlo. To by nemělo sportovce nikam řezat ani tahat. Musí být naprosto komfortní a nijak dotyčného neomezovat v pohybu. Pokud stále hledáte vhodný střih, pořiďte si boxerky!

Praktické a pohodlné

Boxerky jsou v posledních letech ve středu pozornosti – muži přišli na to, že jsou velmi komfortní a přitom funkční. V České republice jim holduje více než polovina pánské populace a poráží tak jiné střihy spodního prádla. Důvod je prostý, kombinují výhody slipů a trenýrek. Nejsou tak krátké a těsné jako slipy, ale ani dlouhé a volné jako trenky.

Nejlepší řešení pro sportovce

Díky tomu, že boxerky perfektně přilnou k tělu, ale na druhou stranu se nezařezávají, představují jasnou volbu pro každého, kdo si chce sportování užívat plnými doušky. Samozřejmě byste měli sáhnout po modelu z kvalitního materiálu. Sázkou na jistotu jsou boxerky Calvin Klein, které si v sortimentu spodního prádla vysloužily přezdívku „legendární“.

Tvarují pozadí

V případě boxerek však nejde pouze o maximální pohodlí. Jedním z důvodů, proč je tento typ prádla tak populární, je jejich vzhled. Respektive efekt, s jakým tvarují pozadí. Ženy tvrdí, že pohled na pěkné pánské pozadí v boxerkách je zkrátka neodolatelný. Většina by je svému partnerovi bez váhání pořídila.

Bohatá nabídka

Boxerky jsou k mání v množství variant. Můžete sáhnout po kombinaci bavlny a elestanu pro větší pružnost, ale také po 100% bavlně. Jednotlivé modely se liší také délkou nohaviček, typem gumy a designem. V podstatě je nemožné, abyste nenašli ten „správný“ kousek, do kterého se okamžitě zamilujete. Zkuste to třeba na www.trenyrkarna.cz, kde mají jen vysoce kvalitní spodní prádlo nejlepších značek.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *