Zajímá vás, jaké hračičky jdou na dračku v sexshopech? Provedli jsem malý průzkum a zjistili jsme, že to je borůvkový vibrátor, venušiny kuličky, ale třeba i anální kolík s kuličkou či diamantem.

Stejně jako k moderní ženě patří kvalitní parfém a kabelka, věřte, že jí potěšíte i erotickou hračkou. Jen půjde o to zjistit, kterou. Zatímco jedna nedá dopustit na vibrátor, druhá si nedokáže představit volné chvilky bez venušiných kuliček. Po čem totiž ženy doopravdy touží, to je dobrodružství. A to jim sofistikované hračky pro dospělé nabízejí.

Venušiny kuličky

Věřili byste tomu, že první venušiny kuličky se začaly používat už před dvěma tisíci lety? Od té doby samozřejmě prošly patřičným vývojem a ty dnešní jsou jedním slovem dokonalé. Nevěříte? Vyzkoušejte třeba Smartballs teneo, Feel Silicon nebo Red balls. Extáze je zkrátka zaručena.

Vibrátor

Klasikou mezi erotickými hračkami je i vibrátor. Můžete si užívat s plastovým, gelovým, gumovým, latexovým, skleněným, dřevěným či kovovým. My ale doporučujeme vibrátor silikonový. Léta praxe silikon pozvedla mezi nejlepší materiály na výrobu erotických hraček. Ty totiž přicházejí do styku s intimními oblastmi lidského těla a jako takové musejí být stoprocentně nezávadné a hypoalergenní. A to silikon zvládá na jedničku.

Dilda

Pokud ale toužíte po dokonalé náhražce penisu, doporučujeme vám vyzkoušet různá dilda. Ty sice na rozdíl od vibrátorů nevibrují, ale i tak vás mohou dostat do sedmého nebe. A pomocí přísavek je můžete připevnit třeba k vaně. Apropos vana, ta sama o sobě je zdrojem mnoha potěšení. Popusťte uzdu své fantazii.

Erotické prádlo

Co bychom si, my ženy, počaly bez erotického prádla. Čím bychom ty své muže sváděly. Erotické prádlo plně nahradí afrodiziaka. Korzety, podvazkové pásy, svůdné košilky, punčošky, ale i různé kostýmky, to vše dokáže každého muže pořádně rozparádit.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *