Efektivní hubnutí by nemělo mít žádné negativní důsledky. Vlivem drastických diet se však často objevuje nedostatek stopových prvků, které jsou klíčové pro fungování celého organismu a výkonný imunitní systém pro ochranu před onemocněním. Nejen v rámci redukčních režimů, ale i pro podporu zdravého životního stylu zkuste sáhnout po třech zelených pokladech z přírody.

Zelené zdraví
Bio Spirulina, foto: Bio-detox.cz

Bio Spirulina

Spirulina je sladkovodní sinice, která vyniká hlavně svým obsahem bílkovin. Široké spektrum aminokyselin vám pomůže při redukci hmotnosti, protože se jedná o základní stavební látku v našem těle. Další pozitivní vliv pravidelného užívání spiruliny ve formě tablet či prášku spočívá v doplňování důležitých vitamínů, jako jsou vitamíny skupiny B, vitamín C, D, E a A. Spolu s obsahem minerálních látek, fytocyaninu, karotenů a dalších rostlinných látek má antioxidační účinky. Bio spirulina pomáhá zvyšovat přirozenou obranyschopnost organismu a bojuje proti únavě a nedostatku energie.

Chlorella
Bio Chlorella, foto: Bio-detox.cz

Biio Chlorella

Druhou oblíbenou zelenou potravinou bohatou na minerální látky je řasa chlorella. Ta je cenným zdrojem vitamínu K, fosforu, aminokyseliny tryptofanu a kyseliny pantetové, což jsou látky, které ve spirulině nenajdeme. Slouží jako přírodní antioxidant, je vhodná pro doplnění živin a často se využívá u detoxikace organismu. Pro dosažení nejlepšího efektu na organismus se hodí, když je bio chlorella doplněna o užívání spiruliny.

ječmen v tabletách v bio kvalitě
Mladý ječmen v tabletách, foto: Bio-detox.cz

Mladý ječmen

Třetí z trojice zelených superpotravin je mladý zelený ječmen. Jeho kouzlo opět spočívá v podpoře přirozené očisty organismu, posiluje imunitní systém a slouží jako zdroj stopových prvků. Najdeme v něm mangan, zinek, betakaroten, vitamín C, A, vitamíny skupiny B, kyselinu listovou a další prospěšné látky. Mladý ječmen v tabletách se navíc snadno užívá a je vhodný i do redukčních režimů.

Similar Posts

1 Comment

  1. Já používám detoxikační náplati a k tomu i mladý ječmen a jsem spokojená, super kombinace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *