Svěřte se do rukou odborníku a nechte se unést do světa plného relaxace a maximálního uvolnění. Užijete si nádherné vůně aromatických olejů a celou atmosféru dokreslí uklidňující hudba. Tradiční masáž pocházející z Havajských ostrovů je založena na rytmických technikách, které používají prsty, dlaně a hlavně lokty a předloktí. Tuto masáž si zamiluje každá žena, a tak ji můžete koupit i jako dárek pro ženu a obdařit relaxací svou kamarádku, maminku či babičku.

Historie havajské masáže

Havajská masáž Lomi Lomi je známá na Havajských ostrovech už od pradávna. Nejprve se praktikovala pouze mi vrchností a tehdy jedno sezení Lomi Lomi trvalo neuvěřitelné čtyři hodiny, možná i déle. Bylo totiž velmi důležité, kdo masáž prováděl. Lomi Lomi bylo označení pro svatý rituál, ale to se od té doby změnilo.

Terapie začaly procházet změnami, měnily se techniky a do masáží se prolínaly také znalosti z jiných kultur. A tak se havajská masáž vyvinula do dnešní podoby.

Účinky havajské masáže

Havajská masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, tělo hluboce relaxuje a harmonizuje a dokonce se zbavíte svalové bolesti, únavy a napětí. Jejím cílem je uvolnit také kloubní spojení a napomáhat detoxikaci organismu.

Havajské masáže si zamilujete a budete na ně chodit pravidelně. Dokonce i muži si ji oblíbí, a tak k blížícím se Vánocům je můžete zakoupit i jako dárek pro muže. Havajská masáž Lomi Lomi naplní očekávání i náročné klientely.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *