Ošklivý problém trefně nazývaný pomerančová kůže zná každá žena, naprostá většina se s ním i bohužel potýká. A ty moc dobře vědí, jak náročný je takový boj. Ale kdo by se chtěl smířit s hrbolkovitou pokožkou? Naštěstí to není nutné. Ale abyste tento boj vyhrála, musíte zkrátka vědět, jak na to.

Proti čemu stojíte?

Vždy je dobré si ujasnit, kdo je váš nepřítel. V tomto případě to nemusí být nutně nadváha, jak si někteří myslí. Pomerančová kůže může trápit i štíhlé ženy. A je dobré jí věnovat pozornost již v raných stádiích – v rozvinuté formě může být nejen bolestivá, ale i příčinou dalších problémů. Hlavním důvodem pomerančové kůže je většinou jeden a ten samý problém – špatný životní styl. A to je dobré mít na paměti i ve chvíli, kdy ji vyléčíte.

Co udělat v první řadě?

Než se podíváme na léčbu samotnou, věnujme alespoň pár řádků něčemu podstatnému. Pokud vaše tělo postihl tento neduh, je to způsob, kterým vaše tělo žádá pozornost a volá o pomoc. Kouření a přílišné pití alkoholu jsou – jako u většiny věcí – mnohdy hlavními původci těchto obtíží. Nejen tělo postižené hrbolkovitou kůží potřebuje dostatek vody, pohyb a zdravou životosprávu.

Jaká léčba příliš nefunguje?

Když už problém je, jak s ním naložit? Jistě musely vaši pozornost přilákat mnohé krémy a podobné produkty, které slibují zaručeně, že vás problému zbaví. Pokud jste již něco vyzkoušela, pravděpodobně víte, že to není tak úplně pravda. Většinou spíše vůbec. Jen málo produktů skutečně problém řeší – některé mohou být vhodná prevence. Ale zase platí – některé.

Léčba celulitidy Praha

Nejlepším spojencem v boji se vám může stát odborník dermatologické kliniky. Moderní estetická medicína má pro léčbu tohoto problému mnoho řešení. A jejich úžasnou výhodou je především to, že léčba je nejen zaručeně úspěšná, ale také okamžitě viditelná. Nemusíte měsíce mazat kůži a čekat – můžete mít opět krásné nohy během jednoho odpoledne.

Existuje několik rozličných procedur, které lze k odstranění problému využít. A nebojte se – v dnešní době jsou tyto procedury již velmi bezpečné, rychlé a bezbolestné. Například naši profesionálové z dermatologické kliniky Altos v centru léčba celulitidy Praha se s vámi rádi posadí, předloží vám všechny vaše možnosti a doporučí nejvhodnější způsob léčení. Nyní nabízíme nezávazné konzultace, tak je využijte!

Ale až bude díky nám vaše pokožka opět nádherná, hebká a pružná, nezapomeňte – zdravý životní styl je skutečným klíčem.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *