Ať už se blíží návštěva a chcete dát bydlení takzvaně rychle do pucu nebo máte ráda, když je byt čistý, ale nechcete kvůli tomu stále dokola vyndávat veliký vysavač, stále existuje řešení, se kterým si posvítíte i na běžně skryté nečistoty, a to doslova. V jednoduchosti je krása i síla, takže je potřeba, aby váš pomocník byl lehký, snadno použitelný, ale stále účinný při úklidu. A nejlépe aby skvěle padl do ruky i vaší drahé polovičce, která s ním úklid zvládne „levou zadní“. 

S novým aku tyčovým vysavačem Kärcher VC 6 Cordless Ourfamily budete mít domácnost vysátou během chvilky snadno a rychle. Vysavač vyniká svou nízkou hmotností a vysokým sacím výkonem. Vy sami si můžete během vysávání zvolit stupeň zesílení sacího výkonu dle typu podlahy. Na jedno nabití vydrží až 50 min. Aku tyčový vysavač disponuje několika užitečnými funkcemi např. nádobu na prach vyprázdníte jedním kliknutím, ergonomický design vysavače vám zajistí vysátí i v těžko dostupných místech, jako jsou schody a LED světlo na podlahové hubici, díky kterému nepřehlédnete žádné nečistoty.

Mezi jeho další přednosti patří tichý chod a snadno čitelný LED displej, kde se vám zobrazí přesný stav baterie i případná chybová hlášení. Abyste nemuseli neustále držet tlačítko napájení, poslouží vám funkce Power Lock. Pomocí nástěnného držáku vysavač snadno a rychle uložíte, ale také nabijete. Nabíjení se spustí v momentě zavěšení vysavače do držáku. S tímto pomocníkem vám úklid půjde od ruky, využijete jej na různé typy podlah např. na parkety, korek, lino i PVC, koberce a díky příslušenství s ním odstraníte nečistoty i z textilních povrchů.

www.karcher.cz

 

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *