Krása a zdraví spolu úzce souvisí. Pro ochranu svého zdraví dnes třeba nosíme respirátory. Co když ale neprospívají naší kráse?

Respirátory FFP2 jsou důležitou ochranou našeho zdraví. Někdy jsme však na vážkách, jestli je nosit skutečně odpovědně, po celý den. V respirátorech se nám totiž špatně dýchá. Kdo má potíže s dýcháním, může mu je respirátor ještě zhoršit. Celodenní nošení respirátoru je vidět i na naší pleti. Kdo má akné, tomu se obvykle přitíží. I ti, co jím netrpěli, se s ním nyní mohou setkávat častěji. A nejde jen o akné, ale i další kožní neduhy. Pod neprodyšným respirátorem nedokážeme dýchat my, ani naše pokožka. Jaké je řešení? Vybrat si lepší!

Respirátor, pod kterým se nedá dýchat, není lepší

Mnohdy máme pocit, že čím pevnější materiál respirátoru a čím více vrstev, tím bude účinnějším. To však není pravda. Řada výrobců přidává další vrstvu respirátoru pouze jako marketingový tah. Přitom dvě aktivní vrstvy bývají plně dostačující. Důkazem jsou i respirátory FFP2 od GOOD MASK, které se naopak chlubí pouhými dvěma aktivními vrstvami. Právě díky tomu jde o nadstandardně prodyšné respirátory, pod kterými se dobře dýchá nám i naší pokožce. Hodí se proto pro starší lidi i lidi s dýchacími obtížemi, též pro každého, kdo má problémy s pletí. Často především s akné. GOOD MASK respirátory FFP2 jsou pro naši pleť řešením. Poskytují plnohodnotnou ochranu certifikovaného respirátoru FFP2 s účinností vyšší než 95 %. Tyto respirátory prodává Dialekarna.cz. Koupíte zde i antigenní testy na covid-19.

Respirátory, které sluší

Výhodou GOOD MASK respirátorů pro krásu není jen jejich prospěšnost naší pleti. Nabízí se v mnoha barvách, takže umí být i slušivé. Červený, růžový, oranžový, zelený, několik odstínů modré, tělový, samozřejmě černý a bílý ­– tyto respirátory nepokazí žádný outfit.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *