Někdy může být opravdu obtížné sníst během dne doporučenou dávku ovoce a zeleniny. Mnohdy nemáme čas, jindy zapomínáme nebo prostě nemáme chuť… Jak to snadno vyřešit a pochutnat si?

Pravidelný přísun vitamínů už nebude problém

Dostatečný přísun vitamínů je velmi důležitý po celý rok nejen v zájmu lepší imunity, ale také pro dostatek energie a detoxikaci organismu, při níž jsou některé druhy zeleniny nedocenitelné. Jak do sebe dostat vše potřebné? S dodržováním zdravého jídelníčku vám mohou pomoci spolehlivé vertikální odšťavňovače, díky nimž si připravíte zeleninové a ovocné nápoje, které budou bohaté na vitamíny i antioxidanty.

Skvělý pomocník do každé kuchyně

Vertikální odšťavňovač v elegantním designu se navíc stane působivým doplňkem vaší kuchyně. Decentního černého odšťavňovače si na první pohled ani nevšimnete, sázka na bílou jistě také nebude krokem vedle. Ovšem netřeba se bát ani nápaditého vertikálního odšťavňovače v červeném nebo oranžovém provedení.

Navzdory mnohým obavám se šnekové vertikální odšťavňovače díky promyšlené konstrukci velmi snadno čistí. Vyznačují se skvělou výtěžností a výsledkem je čistá šťáva výrazné, svěží chuti.

Praktické přístroje pro zdraví

Internetový obchod Přístroje pro zdraví se specializuje na prodej výrobků, které vám pomohou se zdravým stravováním, ať už se jedná o mlýnky na obilí, citrusovače, klíčicí misky, sušičky ovoce a zeleniny, domácí pekárny, nebo právě odšťavňovače. V sortimentu jsou zastoupeny spolehlivé šnekové vertikální odšťavňovače značek Sana a Omega.

Proč se nenaučit připravovat zdravější varianty oblíbených džusů a zmrzlin, nebo si nevyrobit výborný domácí jogurt, upéct lahodný chléb a mnoho dalšího? Vaše tělo vám bude za takové rozmazlování jedině vděčné!

Similar Posts

1 Comment

  1. Již dlouhou dobu uvažuji nad kvalitním odšťavňovačem a na tyto jsem četla velmi dobré recenze. Ale i přesto, že mám dost zeleniny a ovoce, užívám kvalitní doplňky stravy, nejčastěji poté vitamín C

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *