Člověk je jediným živočichem, jenž provozuje sex za jiným než reprodukčním účelem. Tím je spolu s ním i potěšení. A to se z různých důvodů může vytratit, ať již je na vině věk, onemocnění nebo zkrátka stereotyp a rutina, která se chtě nechtě objeví ve většině obzvláště dlouhodobých vztahů.

Naštěstí existují prostředky, jež nám umožňují se výše zmíněných negativních jevů vyvarovat a sex vrátit na špici, na níž svého času byl. Způsobů, jak toho dosáhnout, je celá řada. Ne na každého ale samozřejmě zabírají všechny.

Zmáčkněte ten správný knoflík

Někomu stačí zavřít oči a nechat pracovat vlastní fantazii, jiný potřebuje stimulaci prostřednictvím erotického či pornografického materiálu. Pro další je skvělým oživením provozování sexu na netradičních místech nebo používání různých erotických hraček.

Poznejte své tělo

Sexuologové doporučují v první řadě se zaměřit na sebe. Poznat vlastní tělo by měly především ženy. Proto se, milé dámy, čile věnujte autoerotice. Sama na svém těle zjistěte, co mu dělá dobře. A pak to vyžadujte od svého partnera. Víte, co se říká? Že nedostanete to, oč si neřeknete.

Erotické hračky pro dospělé

A v tom vám mohou být nápomocny různé erotické hračky pro dospělé, jež mohou být vstupní branou do světa erotiky. A ten slibuje poznat nepoznané. Po zmáčknutí toho správného knoflíku totiž většinou následuje exploze nepoznané vášně a potěšení. A jde o to poznat, kde ten knoflík máte. Jinými slovy musíte zvolit takovou hračku, jež bude vyhovovat právě vašim potřebám. Naštěstí je z čeho vybírat. Projděte si například stránky e-shopu ruzovyslon.cz. Tento internetový sexhop je takové centrum lidského potěšení. Najdete tu prakticky všechno, do současný erotický trh nabízí.

Hračky pro muže a ženy

A co by v průměrně vybaveném erotickém kufříku nemělo chybět? Mezi základní erotické vybavení současné ženy bezpochyby patří vibrátor, venušiny kuličky, vibrační vajíčko, ale i žhavé erotické prádlo. A co pro muže? Říká se, že tomu stačí spokojená žena. A pokud ne, vášeň v něm mohou vyvolat španělské mouchy a s erekcí pomůžou erekční kroužky nebo vakuová pumpa. A nejenom samotářům poslouží třeba umělá vagína.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *