V Česku je snad nejvíce italských bister na celém světě, možná i více, než v samotné Itálii. Vypracovat správné těsto na pizzu, vhodně obložit a upéct, dobře připravit těstoviny – nic z toho není snadné. Lze kvalitní italské jídlo ochutnat u nás? A kde?

Znáte nějaké jiné cizí jídlo, které by bylo v naší zemi tak populární, jako je pizza? Neznáte. Prakticky nenajdete pokrm, který má na naši gastronomii takový vliv, jako má již dobrých 25 let právě pizza. Pravděpodobně nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že každá druhá až třetí restaurace, která vznikla od roku 1995 do 2005, byla právě pizzerií. To však rozhodně neznamená že všechny jsou kvalitní a všude dostanete to stejné, jako na dovolené v Itálii.

Tip: Dostali jste chuť na pravé italské těstoviny připravené pouze z kvalitních surovin? Podívejte se na stránky těstoviny Brno Caruso a za chvíli jsou u vašich dveří”

Jsou to především pravé italské domácí ingredience, které dělají pizzu pizzou. Zapomeňte na různé napodobeniny a chtějte především čerstvost a kvalitu. Pokud jste po přečtení textu dostali chuť na kvalitní pizzu připravovanou rozeným Italem v kamenné peci, navštivte stránky pizza Brno Caruso kde najdete přesně to, co hledáte.

Fotogalerie:

Tip: Více autentických fotografií pravých italských pokrmů naleznete přímo na stránkách italská restaurace Brno.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *