Jestli onemocníte, či nikoli, nezáleží toliko na tom, kolik lidí kolem vás šíří tradiční virové nákazy, jestli prší nebo je mlha, ale na tom, jak silná je vaše schopnost odolat.

Jinými slovy: jak dobrou máte imunitu neboli obranyschopnost těla a jakými dovednostmi disponujete, abyste si ji udrželi či vylepšili v případě akutní potřeby.

Dlouhodobé pěstění dobré fyzické kondice včetně silné imunity má zřejmá pravidla souladu duše a těla v rámci konkrétního životního stylu, přičemž co funguje ohebné elegantní jogínce, nemusí rozhodně prospívat a dostačovat stokilovému desetibojaři.

Někdy se ale skutečně vyskytne stav akutního ohrožení zdraví a je třeba krátkodobě imunitu účelově zlepšit.

Osvědčená metoda je zvýšený přísun vitamínů, teplých kvalitních nealkoholických nápojů, uměřený pohyb, dostatečný spánek a enzymová kúra, která pomůže imunitním procesům startovat ihned v případě napadení organismu. V období viróz a bakteriálních infekcí se dá předpokládat, že budou všudypřítomné, budou útočit a dá jim reálně těžko vyhnout.

U nás nejznámější, osvědčená enzymoterapie je lék Wobenzym, který je nejen imunology doporučován jako prevence pro posílení imunity, tak pro rychlejší a lepší hojení po zranění či po operacích. Dlouhodobá enzymová léčba navíc řeší chronické zdravotní obtíže, které permanentně vyčerpávají a oslabují obranyschopnost organismu a často přerůstají do těžkých stavů. Více na www.wobenzym.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *