K dokonalým prožitkům při milování je nezbytná ta pravá atmosféra, sexuální přitažlivost a souhra partnerů. Právě ta jim umožňuje dosáhnout vzájemného uspokojení. Nicméně nastávají situace, kdy je do vztahu vhodné dodat nové podněty, které vyvolají vyšší chuť k milostným hrátkám a vnesou do aktu ojedinělé a dosud nepoznané prožitky. Typicky tomu tak je v případech, kdy spolu partneři již strávili několik let a mají pocit, že je ten druhý již nemá čím překvapit. Experimentování je ale vítané i v počátcích vztahu nebo u dvojic, jejichž vztah je založen čistě na sexuální bázi.

Dildo, vibrátor a venušiny kuličky ocení nejen singl ženy. Své místo mají i v partnerském intimním životě

Mezi nejoblíbenější hračky pro dospělé bezesporu patří dildo a vibrátor. Zatímco dildo je čistě mechanické, vibrátor vykonává dráždivé pohyby, kterými stimuluje citlivé části těla. Mnohé ženy si virátor či dildo oblíbily během doby, kdy neměly toho pravého partnera; nicméně oba pomocníci skvěle obstojí i při milostné předehře. Populární jsou i vibrátory pro klitoris a venušiny kuličky. I ty dokáží skvěle rozvášnit partnerku. A ještě k příjemnějšímu prožitku pomůže lubrikační gel. Každá erotická pomůcka má své specifické vlastnosti. A kreativní páry si s vibrátorem, dildem, masturbátorem i venušinými kuličkami užijí opravdu nevšední zážitky.

Menstruační kalíšek je praktickým řešením pro každou moderní ženu

Ženy a dívky v plodném věku se neobejdou bez menstruačních pomůcek. A samozřejmě hledají to nejkomfortnější řešení, jež jim umožní přežít jejich dny v co největším pohodlí. Menstruační vložky přitom neposkytují dostatečný komfort, ideální nejsou ani tampóny. Jednorázové pomůcky navíc nejsou levné a vytvářejí velké množství odpadu. Menstruační kalíšky jsou pohodlné, lze je použít opakovaně a ocení je i sportovkyně a náruživé cestovatelky. Menstruační kalíšky prodává i osvědčený sexshop.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *