Dřevěné motýlky dnes velmi rychle rostou na popularitě. Každý Lev Salónů, kterého přestala bavit stará dobrá kravata na něj už nedá dopustit. Dnes se dozvíte něco o dřevěných motýlcích, které nabízí a vyrábí e-shop www.levsalonu.cz. Speciálka na stylové pánské doplňky, mezi které bezpochyby patří již zmíněné motýlky ze dřeva. Hodí se na všechny formální události a akce, jako je například svatba či narozeninová oslava.

Zásadním krokem k úspěchu ve společnosti je však dokonale sladěný motýlek s vaším oblekem a košilí. Vybírat je možné z několika barevných látek a druhů dřeva z pravého dřevěného masivu, který zaručí, že je každý motýlek zcela unikátní a vy se tak stanete jediným majitelem tohoto krasavce “široko daleko“.

Internetový portál www.levsalonu.cz nabízí všechny možné varianty, které lze vzájemně kombinovat. Slouží k tomu speciálně vytvořený konfigurátor dřevěných motýlků, kde si jednoduše vyberete látku a typ dřeva. Motýlky jsou vyráběny ručně z třešňového, ořechového, olivového a javorového dřeva přímo v České republice, takže mají zaručenou kvalitu i výdrž. Vybírat lze také mezi různým tvarem motýlka, konkrétně lze volit klasické, vyřezávané či netradiční 3D tělo.

Dřevěný motýlek jako ideální dárek

Motýlky ze dřeva jsou také ideálním dárkem pro muže, který má v sobě aspoň kousek Lva Salónů. Pokud si tedy nevíte rady s koupí dárku pro muže, dřevěný motýlek nemůže být krok vedle. V případě zájmu je možné motýlka doplnit o dřevěné manžetové knoflíčky či luxusní náramek. Doplňků k obleku či košili totiž není nikdy dost. Svatby se střídají s plesy, narozeninové akce se střídají s promocemi a nosit stále jednu starou kravatu je zkrátka nuda. Obnovte svůj šatník, vylepšete svůj styl o trošku elegance, kupte si dřevěného motýlka a buďte Lev Salónů.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *