V nemocnicích a ordinacích praktických lékařů i pediatrů převládá především bílá barva. Pokud tedy chcete, aby se zrovna vaše oddělení odlišovalo od ostatních, navrhněte barevné pracovní oděvy, ale i zdravotnické pomůcky. Jedním ze základních nástrojů lékaře je bezpochyby fonendoskop, který se však může proměnit v dokonalý doplněk lékařského outfitu.

Fonendoskop (nástupce stetoskopu) slouží k poslechu pacienta. Prostřednictvím něj dokáže lékař vyšetřit srdce a dýchání. Přitom i lékaři mohou vypadat vesele, stačí změnit klidně jen barvu fonendoskopu, což hlavně na malé ratolesti působí mnohem lépe. Právě pestrobarevnost si získá důvěru i těch nejmenších, kteří se doposud fonendoskopu báli.

Slaďte fonendoskop s pracovním oděvem

Výrobci zdravotnických potřeb a pracovních oděvů se zaměřují na barevnost, a tak nemusí v nemocnicích chodit pouze bílé pláště. Zejména na dětských odděleních si získávají pevné postavení barvy, díky nimž jsou i ratolesti veselejší. Barevné fonendoskopy mohou dokonce ladit s pracovním oděvem, přičemž máte na výběr z nejrůznějších barev – od růžové přes zelenou a modrou až po limetkovou a smaragdovou. Ve stejných barvách je k dostání i oblečení pro lékaře a zdravotní sestřičky.

Obraťte se na výrobce kvalitních zdravotnických pomůcek

Pokud hledáte dodavatele barevných zdravotnických pomůcek, usnadníme vám hledání a představujeme vám americkou značku Cherokee, která se už poměrně dlouhá léta specializuje na kvalitní pracovní oděvy. V pestrém produktovém portfoliu společnosti najdete mimo jiné i barevné fonendoskopy, na které se můžete podívat přímo na webové stránce https://www.medical-uniforms.cz/fonendoskopy/.

Začněte se tedy od kolegů odlišovat pracovním oděvem, nikoliv jen výkony. Používejte kvalitní zdravotnické pomůcky a pohodlný pracovní oděv v mnoha různých barvách.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *