Vánoce se opět blíží a vy s největší pravděpodobností přemýšlíte, co vlastně dáte tomu svému. Nic jednoduchého, ani sám Ježíšek už by asi jen tak nejspíše nevybral nic originálního, co by se vašemu partnerovi mohlo líbit. A to bezesporu nemáte v rodině pouze jednoho jediného muže! V každém případě se vyplatí přečíst si nějaké zajímavé tipy. My vám v následujících řádcích jeden poměrně hodně lákavý dáme. Představuje jej medaile z pravého zlata.

Investování se libí každému chlapovi

Jen velmi složitě bychom hledali muže, kterému by neimponovalo investování. Právě unikátní zlatá medaile se jménem je něčím, co spojí jednak touhu po něčem originálním a jednak také chuť po zhodnocení finančních prostředků. Patří mezi zcela neotřelé dárky pro muže, u nichž si můžete být jisté, že je obdarovaný nečeká. Mince bude sloužit jako optimální uchovatel hodnoty, jež se může časem i zvýšit. Vyrobena je z 24 karátového zlata.

Elegantní design zaručen

Zlaté mince jsou skutečně unikátní, a to především tím, že je na nich zobrazeno jméno z kalendáře. V podstatě každá z medailí je věnována českému či slovenskému jménu. Dárek se stává o to zajímavějším. Vždyť i my samotní jsme mnohdy vyslovili jméno dříve než jakákoli jiná slůvka. O Vánocích se prožitek právě tímto osobním poselstvím ještě dokonale znásobí.

Vyberte si z různých mincí i slitků

A kde nakupovat? Prohlédněte si nabídku Pražské mincovny, která pro vás má aktuálně nejen ony zmiňované mince se jménem, ale i jakékoli jiné, případně zlaté slitky. Ty si lze koupit klidně za pouhých 1500 korun. Vzhledově stoprocentně nezklamou. Překvapí i vkusným motivem bohyně Fortuny. Výbornou volbou jsou mimo jiné třeba i mince zobrazující znamení zvěrokruhu. Fantazii se rozhodně meze nekladou a nabídka pražské mincovny je velmi pestrá.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *