Multifunkční posilovací věž je vskutku praktický stroj. Šetří totiž nejenom místem, ale i finančními prostředky provozovatele posilovny. Na jednom zařízení totiž může návštěvník posilovny v závislosti na zvoleném modelu vykonávat hned několik druhů cviků zaměřených na posilování různých svalových skupin.

V této souvislosti bychom vás rádi upozornili na posilovací věže značky Grün sport, která se výrobou posilovacích strojů zabývá již od roku 1989. A za tu dobu se jí podařilo vyladit je k naprosté dokonalosti.

Opravdu dokonalé posilovací stroje

Konkrétně posilovací stroje této české rodinné firmy vynikají skvělou ergonomií. Kombinované věže v první řadě nabízejí stejný záběr jako stroje samostatné. A samozřejmě i se srovnatelnými výsledky. Na malém prostoru díky chytré kombinaci stanovišť cvičenec procvičí hned několik svalových skupin. Buďme ale konkrétní.

Typy posilovacích věží

Součástí posilovací věže Profi jsou například čtyři kladky (kladka záda široká i úzká, kladka triceps a kladka protisměrná). Stejné vybavení obohacené o přítahy s opěrkou pak najdete v posilovací věži 4. Nejlépe vybavená je však posilovací věž Deluxe s kladkou širokou zádovou i protisměrnou, přítahy s opěrkou a hrazdou s dopomocí.

Na jednom stroji posílíte celé tělo

Na jedné multifunkční věži v závislosti na modelu je zkrátka možné posilovat celou horní část těla, nýbrž i celé tělo. K dispozici je navíc celá řada volitelných adaptérů, které možnosti cvičení ještě více rozšíří. Ke každé věži navíc máte možnost přidat tzv. duální kladky přispívající k lepší flexibilitě i stabilitě při cvičení, bez nichž se žádný trénink neobejde. Další výhodou posilovacích strojů je, že umožňují týmový trénink. Pro týmové cvičení jsou posilovací věže přímo ideální.

Vybavení posilovny na klíč

Na e-shopu www.grunsport.cz můžete zakoupit jeden stroj, ale také si vybavit celou posilovnu. Tu vám firma nabízí doslova a do písmene na klíč. Posilovací stroje navrhne i rozmístí. Ještě před tím samozřejmě vypracuje přesný rozpočet. Zakázku jinými slovy zpracuje od začátku do konce. Se vstřícným až rodinným přístupem ke každému zákazníkovi. Kterými můžete být právě vy.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *