Léto nám pomalu, ale jistě dává sbohem a na scénu přichází podzim. S tímto obdobím se pojí nutná reorganizace šatníku, kdy lehká tílka nahrazují teplejší kousky. Při této příležitosti je vhodné věci přetřídit, a případně rovnou dokoupit nové kusy. Víte, co vám v šatníku nesmí chybět?

Ideální k džínům i sukni

Jestli existuje něco, bez čeho se žádná dámská skříň neobejde, jsou to bezpochyby různé základní kousky oblečení, které se dají jednoduše kombinovat. Jistě, někdo by mohl oponovat, že i všechny ty výrazné halenky s potiskem či zajímavě střižené šaty jsou fajn, avšak ne každý den má žena chuť být výraznou divou. Mimo to se tyto módní hadříky ne vždycky hodí pro danou příležitost, a proto se vyplatí mít doma i něco méně nápadného.
Naprostou samozřejmostí jsou basic trička či tílka, která na sobě nemají žádný potisk, jsou v jednoduchém střihu a nijak výrazně “nekřičí” svým vzhledem. Nevíte, o čem přesně je řeč? Nevadí, mrkněte se na odkaz https://www.xfer.cz/tricka, kde naleznete celou řadu super příkladů, a to jak triček pro dámy, tak samozřejmě i pro pány. Basic triko je velice variabilní kousek, s nímž dokážete nakombinovat prakticky cokoliv. Rozhodně nešlápnete vedle, pokud si jej oblečete ke kalhotám, šortkám, anebo třeba k sukni.

Fantazii se meze nekladou

Pokud se vám basic trička zdají příliš nudná, jste na velkém omylu. I s tímto v podstatě obyčejným kouskem totiž dokážete vytvořit zajímavé outfity. Například kombinace upnuté vysoké sukně, do ní zastrčeného trička, které je vám o velikost větší, a tenisek vypadá velice stylově. Sečteno a podtrženo, až budete mít opět chuť nakupovat hadříky, myslete i na to, zda dané kusy skutečně unosíte i v běžné dny, jinak vám budou zbytečně zabírat místo.
Zajímá vás, kde můžete takové oblečení koupit? Navštivte velkoobchod textilu Xfer, kde na vás čeká celá řada kvalitního zboží za výhodné ceny. Mimo oděvy na běžné každodenní nošení zde naleznete i jiné specifické kousky, jako je například pracovní oblečení. Stačí pouze kliknout na odkaz https://www.xfer.cz/pracovni-obleceni a vše máte jako na dlani.
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *