Možná jste již slyšeli o tom, že semena rostliny zvané Paulinie nápojná, kterou známe spíše pod názvem guarana, jímž ji počastovali američtí indiáni kmene Gauraní, dokážou působit jako velice účinné afrodiziakum zejména pro silnější polovičku lidstva. Jejich účinky ale ocení také ženy v období periody, jimž pomůže snáze zvládat nepříjemné menstruační bolesti. Méně známé jsou však její účinky na urychlení metabolismu. Právě rychlost zpracování zkonzumované potravy pak ovlivňuje to, zda budeme přibírat či hubnout. A guarana vám dokáže pomoci nasměrovat ručičku váhy tím správným směrem.

Staňte se opět královnou pláže

S přibývajícím věkem se rychlost metabolismu snižuje a muži i ženy začínají rychleji nabírat kila, která jdou shodit jen velmi těžko. Přizvěte si na pomoc prášek ze semen stromu, který využívali již staří jihoameričtí indiáni při svých dlouhých cestách za zvěří k povzbuzení a posílení organismuPrášek ze semen guarany obsahuje kromě pryskyřice, vody a olejů také celou řadu stimulantů, jako například teofylin, teobromin či kofein. A právě ty mají na svědomí výjimečné účinky guarany na urychlení a posílení znaveného metabolismu. Kromě guarany či kávy najdete tyto látky také v čokoládě či kakauV guaraně je jejich koncentrace mnohem vyšší a jejich účinek je pozvolnější. Představte si, že budete hubnout a přitom budete mít skvělou náladu a budete chráněni proti depresi stejně jako byste zkonzumovali několik tabulek čokolády.

Guarana podpoří nejen hubnutí, ale také vaše zdraví

Stimulanty obsažené v guaraně dokážou pomoci nejen s urychlením metabolismu, ale mají také pozitivní účinky na vaše zdraví. Konkrétně teofylin dokáže prostřednictvím relaxačního vlivu na průdušky ulevit při mnohých respiračních chorobách, včetně těch chronických, jako je například astma. Jeho protizánětlivé účinky navíc pomohou i při akutní chřipce či nachlazení a dokážou vám zkrátit dobu rekonvalescence. Lékař vám tento zázračný všelék pravděpodobně zatím nepředepíše, chcete-li si jej však pořídit sami, můžete volit z prášku, tablet či praktických plněných kapslí. Ty můžete mít sebou nepřetržitě a kdykoliv si tak dopřát zdroj energie pro řešení vašich každodenních starostí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *