I v manželských vztazích může po pár letech milostných hrátek dojít k určitému otupění, nudě a uspání přirozených erotických tužeb. Dochází-li vám fantazie, nechte se inspirovat. Některým párům stačí sledovat filmy pro dospělé, jiné pátrají po internetu po nápadech, dalším stačí k probuzení vzrušení a libida pořízení zajímavých lechtivých hraček. Existují kamenné obchody s bohatou nabídkou povzbuzujících a nápaditých prostředků.

Navštivte internetový sexshop, poučte se a inspirujte se!

Kdo se stydí nakupovat erotické pomůcky osobně, má skvělou možnost navštívit web a objednat si požadované zboží v internetovém sexshopu Růžový slon. V nabídce nejsou jen konkrétní sexy pomůcky, erotické prádlo a povzbuzující prostředky jako například Španělské mušky. Růžový slon přichází i s názornými videy a výukovými články v magazínu, kde se dozvíte více než v jednom pornofilmu. Návštěva sexshopu je určena pouze starším 18 let, ale neznamená to, že by obsah byl závadný a pro obyčejné smrtelníky nevhodný. Zábavnou formou a názornými návody se zájemci o rozšíření nápadů v ložnici dozvědí mnohé o používání konkrétních hraček pro dospělé i informace, jak si sexuální hrátky zpestřit příjemnou formou, jednoduše a rychle.

Hračky pro dospělé dámy a pány

K oblíbeným hračkách pro osamělé dámy i páry hledajících znásobené vzrušení patří klasické i kombinované vibrátory různých velikostí, tvarů, barev a funkcí. S nimi i méně zruční jedinci dovedou učiněné zázraky na poli erotiky a vzrušení. Hetero i homosexuální páry si s oblibou pořizují anální kolík, který dovede přivést jedince i partnera k znásobenému vzrušení, jaké při běžném sexu nezažijí. Kolíky do zadečku se hodí jak pánům, tak dámám. Ovšem existují i kolíky do vagíny. Po staletí byly využívány během sexuálních hrátek takzvané Venušiny kuličky. Jejich působení během sexu je vzrušující a dokáže dámy dovést do opravdové extáze. Nebojte se experimentování a podívejte se na výukové video, které vám pomůže lépe se zorientovat v používání jednotlivých erotických pomůcek. Vakuové pumpy, kroužky na penis i prostředky pro zvětšení penisu rozvášní i nejcudnější partnerky.

Dodejte sexu nový rozměr sado-maso pomůckami

Komu nestačí obyčejné pomůcky a rád by se pustil do zóny sado-masochistického sexu, má jedinečnou možnost si nejprve prohlédnout galerii a poté se rozhodnout pro pomůcky, jaké by jej skutečně vzrušovaly. Pouta, masky i připínací penisy možná dodají vašemu sexu další rozměr. BDMS praktiky jsou odpradávna v myslích a sexuálních fantaziích mnohé slečny i chlapce. Pouze se stydí experimentování a požádání partnera o reálné provedení. Nemusíte začínat s poutáním a bičováním, to by mohlo partnera odradit. Společně se domluvte na jemnějších formách, které podle potřeby můžete upravovat nebo stupňovat.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *