Pravidelný pohyb je velmi prospěšný pro celkové zdraví. Musíte však také myslet na zdraví pohybového aparátu. Mnohdy je kromě vyvážené a pestré stravy ještě nutné přidat vhodné doplňky stravy, které podpoří správnou regeneraci a fungování kloubů a svalů. V článku najdete inspiraci na některé z produktů a zároveň doporučení, kde tyto i další doplňky stravy zakoupíte.

Vyvážená strava a přiměřený pohyb

Naprostým základem pro zdraví kloubů a svalů je vyvážená a pestrá strava, kde nechybí bílkoviny, vápník nebo kvalitní tuky. Zároveň je nutné pamatovat na přiměřený pohyb s vhodnou obuví pro minimalizaci otřesů například při běhu nebo delší chůzi. Speciální pohybový režim je nutný v případě obézních lidí, kdy je nejdříve nutné shodit přebytečná kila, což samo o sobě kloubům jistě uleví. Ovšem doplnit všechny potřebné živiny pouze ze samotné stravy je velmi těžké. Z toho důvodu je vhodné sáhnout po kvalitním doplňku stravy s vyváženým složením.

Doplněk stravy pro klouby

Kvalitní doplněk stravy Ortoprim obsahuje hned tři důležité složky potřebné pro správné fungování a celkové zdraví kloubů. Jde o glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a MSM. Denně se užívají tři tablety a doplněk je vhodný pro fyzicky aktivní lidi, jedince s problémy s hmotností nebo pro starší uživatele. Pravidelné užívání má pozitivní vliv na celkovou pohyblivost a může pomoci se snížením bolestivosti kloubů.

Nakupte i další doplňky pro vitalitu

Doplněk stravy pro klouby Ortoprim i další nakoupíte výhodně na internetové lékárně Gigalekarna.cz. Zde najdete celé spektrum výrobků, které jsou určené pro podporu celkové vitality, posílení imunitního systému, doplnění potřebných minerálů a podobně. Nechybí ani produkty vhodné pro vegany s čistě rostlinným složením.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *