Reklamy jsou v poslední době plné jednoduchých a nenáročných způsobů na zhubnutí. Říkají, že stačí jen slupnout pár zázračných tabletek denně a brzy budete zase fit. Rozumní lidé však vědí, že podobné hubnoucí přípravky nemohou nikdy fungovat. Alespoň ne bez pohybu a úpravy jídelníčku. Pokud patříte mezi lidi, kteří hubnou raději zdravější a přirozenější cestou, máme pro vás pár užitečných tipů.

Hodně pohybu bez přepínání

Základem úspěchu je pohyb. A čím víc pohybu, tím lépe. Samozřejmě to neznamená, že se musíte uštvat k smrti, zvláště pokud máte sedavé zaměstnání nebo nejste na aktivní pohyb zvyklí. Je vhodné začít procházkami, na kterých budete pozvolna zrychlovat krok. Až se na to budete cítit, můžete zkusit cviky na posílení svalů, které nesmíte zanedbávat. Navštívit můžete také fitness Praha, kde vám mohou pomoci zkušení fitness trenéři, pokud nevíte, jaké cviky by pro vás byly ty pravé, nebo když nevíte, jak je správně provádět.

Zdravá strava, která lépe chutná

Dalším důležitým faktorem při hubnutí je strava. Tuny pečiva, sladkých limonád a přesmažených jídel neprospívají naší váze a ani zdravému životnímu stylu. Taková jídla ze svého jídelníčku pro vlastní dobro vyškrtněte. Nahradit je můžete zeleninou a bílým masem. Existuje celá řada dobrých jídel, které vám zároveň nebude ubližovat. Poradit se můžete i s fitness trenéry, kteří se stravou zabývají stejně často jako budováním svalů. Mohou vám dát mnoho užitečných rad. Nezapomínejte také na časté a malé porce jídel, jinak se vaše tělo začne bát, že plánujete hladovět a bude ukládat více tuků než obvykle. Několik tipů na sestavení jídelníčku najdete tady.

Dobrá nálada je lékem na každý problém

A tím nejdůležitějším vůbec je dobrá nálada a pozitivní přístup. Pokud budete svůj životní styl měnit s nechutí nebo z donucení někoho jiného, je vaše snaha už předem odsouzena k neúspěchu. Nepřestávejte si dělat radost a odměňte se po tvrdé dřině dietním koktejlem, nebo navštivte solárium Praha, kde dopřejete své pokožce zdravé zbarvení a můžete si také dopřát uvolňující masáž na trénované svaly. Přístup v pražském fitness klubu je přátelský a maximálně individuální. Je to určitě dobrý začátek pro vaše snahy o zhubnutí i změnu životního stylu.

Similar Posts

1 Comment

  1. Super, také jsem začala cvičit a k tomu užívám bio Spirulinu a je to znát, cítím se skvěle a konečně hubnu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *