Dokonalá postava je pro mnoho z nás pouze nedostižným snem. Patříte i vy mezi ty, jimž kazí náladu a snižuje sebevědomí pohled na vlastní břicho s tukovými polštáři? Pak je načase s tímto svým problémem pořádně zatočit. Jak se tedy zbavit tuku na břiše?

Změna životního stylu

Omílá se to neustále dokola, ale je to prostě tak. Bez kombinace změny jídelníčku a vhodného cvičení nezhubnete! Lepší než drastická dieta je však v každém případě úprava svých zvyklostí. Naučte se jíst pravidelně každé tři hodiny po menších porcích. Ze začátku se do jídla možná budete muset nutit, ale brzy si na tento režim zvyknete. Samozřejmě je nutné dodržovat zásady zdravé stravy a vynechat příliš sladké, mastné a kalorické potraviny. Ze cvičení jsou na hubnutívhodné hlavně aerobní aktivity, například svižná chůze, běh, jízda na kole, plavání nebo tanec.

Šetrná a účinná ultrazvuková liposukce

Centimetry v pase neubývají ani přes vaši poctivou snahu? Pak je pravá chvíle vyzkoušet další metodu a to ultrazvukovou liposukci. Tato liposukce je neinvazivním, a tedy bezbolestným zákrokem. Ultrazvuková liposukce je nejmodernějším způsobem, jak se zbavit nežádoucího tuku s okamžitým výsledkem. Při zákroku je zároveň zpevňována a vypínána kůže v operované oblasti, takže bříško vypadá pěkně. Můžete přitom zvolit jen liposukci břicha nebo klidně i více problémových partií najednou. Zákrok se podle rozsahu provádí buď v lokální, nebo v celkové anestezii. Následná rekonvalescence je velmi krátká a v místě ošetření se zpravidla neobjevují modřiny a otoky. Ultrazvuk totiž působí pouze na tukové buňky a nepoškozuje okolní tkáně, proto je tou nejšetrnější metodou liposukce.

Ultrazvuková liposukce břicha je vhodná pro ženy i muže, kterým pomůže odstranit přebytečný tuk v problémových partiích.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *