Vlasy jsou a vždycky byly symbolem ženskosti. Ačkoli se módní trendy vrací a historie se opakuje, jedno je jisté objem bude vždycky v kurzu. Pokud se k vám příroda zachovala jako macecha, dosáhnout nadýchaného účesu může být problém. Řešení však existuje a skrývá se v používání správné vlasové kosmetiky. Spolehnout se můžete na přípravky nové značky styliste ULTIME od Schwarzkopf, která nabízí přípravky Styliste ULTIME BIOTIN + VOLUME zajišťující tolik žádaný objem.

Složení stylingové značky Styliste Ultime bylo vyvinuto v exkluzivní spolupráci s ikonou světového modelingu Claudií Schiffer. Ta se nejen stala tváří této značky, ale byla i součástí celého procesu jejího vývoje. Od konceptu až po výběr nádherné dlouhotrvající květinové vůně. Buďte krásná jako Claudia Schiffer a splňte si sny o účesech z přehlídkových mol.

Styliste ULTIME obsahuje mikrojemné molekuly vytvářející lehký neviditelný film, který vlasy zafixuje a dodá jim plnost. Pro jedinečné výsledky obsahuje každý produkt styliste ULTIME technologii se speciálně vybranými a vysoce výkonnými polymery. Přizpůsobí se každému typu vlasů a zaručuje profesionální výsledky, aniž by vlasy zatížil. Značka styliste ULTIME vám prostě splní každé stylingové přání.

Pro pořádný wow efekt

Pro dosažení objemného účesu zvolte řadu styliste ULTIME BIOTIN + VOLUME. Lak na vlasy, pěnové tužidlo či stylingové suflé z řady styliste ULTÎME BIOTIN+ VOLUME s obsahem biotinu dodají vašim vlasům objem od kořínků ke konečkům a zároveň o vlasy pečují.

Portfolio Styliste ULTIME:

Lak na vlasy styliste ULTIME BIOTIN+ VOLUME, 300 ml
Perfektní zakončení pro objemné účesy, které vydrží až 48 hodin. DMOC 159,90 Kč
Pěnové tužidlo styliste ULTIME BIOTIN+ VOLUME, 200 ml
Pro okamžitý objem a nadýchané účesy. DMOC 159,90 Kč
Suflé styliste ULTIME BIOTIN+ VOLUME, 100 ml
Dvojitý objem pro dlouhé vlasy. DMOC 159,90 Kč

Přípravky vlasové péče styliste ULTIME od Schwarzkopf jsou k dostání v maloobchodním prodeji.

* * *
Henkel je celosvětová společnost, jejíž silné značky a technologie působí ve třech oblastech: prací a čisticí prostředky, kosmetika a lepidla a technologie. Od založení v roce 1876 zaujímá firma Henkel vedoucí postavení na globálním spotřebitelském i průmyslovém trhu, a to zejména se známými značkami jako je Persil, Schwarzkopf a Loctite. Společnost Henkel má přes 47 000 zaměstnanců a v účetním roce 2011 dosáhl její obrat částky 15,605 milionů eur a upravený provozní zisk 2,029 miliónů eur. Preferenční akcie společnosti Henkel jsou zařazeny do indexu DAX na německé burze cenných papírů.

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *