Mráz maluje na okna ledové květy, přírodu zakryla bílá peřina a vy v huňatém županu a s lahodným čajem v ruce koukáte na tu zimní nadílku z tepla hotelového pokoje a těšíte se na další ráno, až si budete plnými doušky užívat další den vašeho relaxačního pobytu. Mysleli jste si, že wellness si člověk užije jen v létě? Kdepak, zima je ideální roční doba, kdy se začít rozmazlovat a hýčkat. A pokud nevíte, kde takový odpočinkový pobyt sehnat, přečtěte si následující řádky.

Kam za relaxací a wellness procedurami?

Jestli hledáte klid a relaxaci, navštivte wellness resort Equitana. Masáže, sauna, sport a příroda, to vše vám zajistí odreagování od pracovního shonu. Hoďte starosti za hlavu a chvíli myslete jen na sebe. Zimní wellness balíček si nejvíce užijete s kamarádkou, sestrou nebo se svou drahou polovičkou. Zahřejete se v parní lázni či finské sauně, plicní sklípky roztáhnete v hotelovém bazénu a svá chodidla prokrvíte na Kneippově chodníku. Navíc si zde přijdou na své také milovníci koní a jezdeckého sportu. Equitana Hotel Resort totiž mimo jiné nabízí možnost zajezdit si na koni jak pro začátečníky, tak pokročilé i pro celou rodinu.

Potěšte své milované

K wellness aktivitám patří mimo jiné i procházky. Okolí Equitana resortu skýtá spoustu krás. Výlet si můžete udělat třeba do nedalekých Brd, a to pěšky, na běžkách nebo třeba na koni. Pakliže rádi bruslíte, potěší vás možnost zasportovat si na jednom z rybníků, které patří hotelu. A protože se blíží Vánoce, proč nedarovat wellness balíčky resortu Equitana také svým blízkým. Jistě se ve vaší rodině najde někdo, kdo si nutně potřebuje odpočinout. Wellness pobyty střední Čechy jsou vhodné úplně pro každého. Vybírat z nabídky relaxačních balíčků můžete na www.equitana.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *