Imunitní systém odvádí vcelku pozoruhodnou práci při obraně proti mikroorganismům, které způsobují různá onemocnění. Občas se však stane, že imunitní systém selže, a tím pádem vás přemůže nějaký mikrob a způsobí zdravotní potíže. V následujících řádcích vám proto prozradíme, jak se takové situaci vyhnout.

Podle všeho se na imunitním systému více i méně propisují různé faktory, a to strava, cvičení, věk, psychický stres a podobně. Někdy je nezbytné dopomoct jeho správné funkci doplňky stravy, které obsahují potřebné vitamíny a minerály.

Zinek Forte

Pokud mají na scénu nastoupit přírodní produkty, potom sáhněte po přípravku zvaném Zinek Forte. Obsahuje totiž vedle zinku i vitamin B6, přičemž taková kombinace posiluje imunitní systém a zajišťuje jeho správnou funkčnost. Zinek však přispívá i k udržení normálního stavu kostí, vlasů a nehtů. Pozitivní dopad má také na pokožku jako takovou či regulaci hladiny testosteronu. Vitamin B6 se zase doporučuje pro vyvážení hormonů a napomáhá k normální psychické činnosti.

Karnitin + Chrom

Dalším produktem, který příznivě ovlivňuje imunitní systém, je Karnitin + Chrom. Vhodný je i pro udržení normální hladiny glukózy v krvi, zajišťuje optimální metabolismus makroživin i funkci nervového systému.

Existuje nespočetné množství podobných potravinových doplňků. Zakoupit můžete i další přípravky, mezi něž patří Meno Komfort s jamem vlnatým, šalvějí lékařskou a kontryhelem obecným. Samotný název napovídá, že Meno Komfort je pro ženy, které si chtějí zajistit klidný průběh menopauzy.

Jestliže vás během letních měsíců trápí únava, případně se potřebujete soustředit na práci, řízení, studium a podobně, potom vás nadchne Kofex obsahující čistý kofein. NATURVITA je výrobcem těchto potravinových doplňků a zakoupit je můžete v online lékárně Gigalekarna.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *