Uvažujete, že byste se měli za svoji náročnou práci odměnit? Potřebujete načerpat energii, uvolnit mysl a zregenerovat tělo? To vše vám dopřejí pobytová zařízení provozující wellness centra. Můžete si být jisti, že v nich budete hýčkáni a rozmazlováni.

Dopřejte si veškerý komfort

Pokud hledáte služby na špičkové úrovni, obraťte se na hotel Equitana, který patří mezi přední poskytovatele nezapomenutelných wellness pobytů. Díky bohatému vybavení jsou zde připraveni opravdu na každého. Kde jinde naleznete tak rozmanité wellness centrum?

Nejprve si zaplavete v hotelovém bazénu s protiproudem a poté si oddychnete v parní lázni. Říká se, že díky celkovému povzbuzení metabolismu budete následně plní energie a radostných pocitů. Dáváte raději přednost sauně? Pak si můžete vybrat mezi saunou finskou a infrasaunou. Synonymem intenzivní relaxace je Jacuzzi vana s místem pouze pro jednoho. Zde vás skutečně žádné dotěrné myšlenky obtěžovat nebudou. Máte věčně studené nohy? Vyzkoušejte Kneippův chodník, který střídáním teplot společně s masáží chodidel podpoří krevní oběh. Na závěr se prohřejete a mírně opálíte na solární louce, nebo uvítáte soukromí privátní kabiny.

Jaký wellness pobyt si vybrat?

Nejen wellness pobyty, ale i celou nabídku týkající se ubytování, stravování a wellness procedur naleznete na internetové adrese www.equitana.cz. Každý pobytový balíček je zde podrobně popsán, jednotlivé wellness služby jsou pečlivě vysvětleny.

Záleží pouze na vaší představě, zda si vyberete pobyt ve dvou nebo pro jednoho, zkombinujete relaxaci s aktivní jízdou na koni či využijete wellness pro seniory. Pokud vás neláká přímo wellness víkend, pak není problém zamluvit si mimovíkendové pobyty za zvýhodněné ceny. Příjemným bonusem je překrásná okolní krajina lákající k vyjížďkám na kole, houbaření a Nordic walkingu.

 

Tip redakce: Skvělým zážitkem může být také ubytovní na zámku

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *