Možná si kladete otázku, jak se ujistit, že voda, kterou každodenně pijete, je nejen chutná, ale také prospěšná pro vaše zdraví. Odpověď je jednodušší, než si možná myslíte. Jedním z řešení jsou praktické filtrační konvice.

Odstranění nečistot a nežádoucích látek

Filtrační konvice pomáhají odstraňovat z vody nečistoty a látky, které mohou být pro naše zdraví škodlivé. Jsou vybavené speciálními filtry, které zachytávají nežádoucí látky, jako je chlór, olovo, pesticidy, herbicidy a další chemikálie. Filtrační konvice Brita Style Eco pomáhají odstraňovat nečistoty, jako jsou usazeniny, písek a jiné zbytky, které se ve vodovodním řádu občas objeví.

Zlepšení chuti a zápachu vody

Další výhodou filtrované vody je znatelné zlepšení chuti a eliminace zápachu. Filtry v konvicích jsou sestaveny tak, aby odstraňovaly látky, které mohou způsobovat nepříjemnou chuť a zápach vody. Ta bývá nejčastěji způsobena vysokým obsahem chlóru. Ačkoliv, se vám může zdát voda, která vytéká z kohoutku, jako průzračně čistá, i tak může obsahovat škodlivé látky, jako je například chlór, železo, pesticidy nebo bakterie. Ty nejsou okem viditelné a jediný způsob jak se jich zbavit, jak důsledná filtrace.

Přínosy pro zdraví

Není to jen lepší chuť a vůně vody, proč začít pít filtrovanou vodu. Chráníte tím také své zdraví. S filtračními konvicemi Brita Style Eco budete snižovat množství nebezpečných látek v pitné vodě a vyhnete se tak vzniku některých zbytečných zdravotních problémů. Zároveň vodu zbavíte vodu mikroorganismů, bakterií a virů a tím snížíte i riziko infekcí.

Zapomeňte na balenou vodu a ušetřete

Posledním, ale ne méně důležitým, důvodem pro pořízení filtrační konvice, je finanční úspora. Pití filtrované vody je mnohem levnější než pravidelný nákup balené vody. O spotřebě platu ani nemluvě.

Vyberte si tu svou

Není nic lehčího než si vybrat z široké nabídky filtračních konvic tu, která vám bude vyhovovat nejvíc. Na trhu naleznete celou řadu modelů od různých značek, které se liší jak vzhledem, tak objemem přefiltrované vody. Zároveň se různí i filtrační patrony, které v nich můžete používat. Něco, ale mají společné, s jejich používáním prospějete svému zdraví, své peněžence i životnímu prostředí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *