Toužíte po zářivě bílém úsměvu, ale kvůli citlivému chrupu byste na chemické bělení ani nepomysleli? Právě vám je určena nová zubní pasta Sensodyne True White s nízkou abrazivitou. Šetrně a efektivně pomůže vybělit i velmi citlivé zuby na nejčistší přirozený odstín.Podle klinických testů Sensodyne True White ulevuje od bolesti citlivých zubů a účinně bělí znečištěnou sklovinu. To vše díky ultra nízké abrazivitě, která je více než desetkrát nižší než u většiny ostatních bělicích past.

Bílého úsměvu dosáhnete bez nežádoucího odírání zubů a bez obav, že by zuby nepřirozeně zářily. Každodenním používáním této pasty získá váš chrup nejčistší možnou přirozenou barvu a bude odolnější proti opětovnému usazování nečistot.

Chemické bělení většinou zasahuje až do skloviny a nadměrně ji vybělí do extrému. Nejenže je tento postup nezdravý, dokonce si tím způsobujete větší náchylnost k recidivě. Sklovina je oslabená a nečistoty se na ní snadněji uchytí, takže se na chemické čištění pak již budete muset vracet pravidelně. Sensodyne True White oproti tomu sklovinu nenaruší, pouze z ní jemně vyčistí barevné skvrny a zabrání jejich dalšímu usazování.

K pastě je možné zakoupit i zubní kartáček Sensodyne True White ve variantách Soft a Medium. Má postranní zužující vlákna, která jemně vyčistí těžko dostupné mezizubní prostory, zatímco vnitřní vlákna opatrně vyleští citlivé zuby.

Zubní pastu Sensodyne True White zakoupíte v lékárnách i vybraných obchodech.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *