Pro hezkou postavu je bohužel potřeba něco udělat. Krátkodobé odhodlání nestačí, kdo chce dosáhnout skutečných výsledků, ten musí u sportu a zdravé stravy vydržet dlouhodobě. Jak se motivovat? Třeba tím, že si zakoupíte permanentku do nejlépe vybaveného fitness centra v Ostravě.

FIT PARK je známý jako fitness Ostrava Vítkovice. Nachází se na ulici 1. máje a otevřeno má denně od 6 do 9, o víkendech pak od 8 do 8. Není tedy problém zajít sem třeba i po práci. Výmluvám je prostě konec.

Čím více sem chodíte, tím více ušetříte

Fitness Ostrava nabízí několik možností platby za vstup. Nejméně výhodné je platit za každý vstup jednotlivě, to vám doopravdy nedoporučujeme. Mnohem výhodněji vychází pořídit si 10 vstupů, 25 vstupů či 50 vstupů. A vůbec nejvýhodnější je pořídit si měsíční členství. Pro studenty a seniory je k dispozici se slevou, a pokud si ho zařídíte na celý rok, získáte jeden měsíc zdarma.

S plným členstvím máte naprosto neomezený vstup do fitness a na skupinové lekce, a když už si ho zaplatíte, tak ho přece budete chtít využít, nebo ne?

Nekonečné možnosti FIT PARKu

FIT PARK je největší fitness centrum Ostrava, takže si tady najdete zábavu snad na každý den v týdnu. Nezapomínejte ovšem relaxovat, regenerace je taktéž důležitá.

Najdete zde 104 posilovacích strojů, 100 jednoručních činek, Kettelbelly, Bossu, TRX a Core Balance systémy, kruhy, lano, boxovací pytle, posilovací věže a mnoho dalšího.

Co se týče skupinových lekcí, probíhá zde kruhový trénink, crossfit, body shape, H.E.A.T. Ostrava, power spinning, jóga, fitbox a mnoho spousta lekcí. Vybere si tedy skutečně každý. Aktivnější hodiny (třeba burner spinning) lze kombinovat s klidnějšími (například mobility upgrade). Stačí se jen podívat, jaké lekce vám vyhovují časem. Lekce probíhají dokonce i v sobotu a neděli, takže se doopravdy nemáte na co vymlouvat.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *