Jste přepracovaní, bez energie, postrádáte radost do života? Zotavujete se z nějakého onemocnění? Rádi byste zapomenuli na strasti všedního dne a alespoň na pár dní naprosto vypnuli? Máte možnost. V lázních!
Lázeňské pobyty se letos těší velké oblibě. Do lázní totiž míří i nejen klasičtí lázeňští šviháci, nýbrž i ti, kteří by jinak svou dovolenou strávili v nějakém přímořském rezortu. Veškerá omezení, která při cestě do zahraničí čekají, je však donutila změnit plány. Zůstat v Čechách a vyrazit třeba na nějaký lázeňský pobyt. Na serveru Spa.cz, který sdružuje nabídky pobytů většiny lázeňských domů, jich momentálně najdete více než tři tisíce. Že byste si nevybrali? Pochybujeme.

O jaký pobyt byste měli zájem?

Server Spa.cz nabízí spolu s klasickými lázeňskými i pobyty relaxační, víkendové, aktivní, rodinné, pro seniory, dámy i po covidu. Orientace na serveru je velmi intuitivní. Lázně tu můžete vybírat ať již podle lokality, či zkušeností klientů se službami daného lázeňského domu. Jde-li vám primárně o kvalitu služeb, vybírejte si svůj lázeňský pobyt v sekci ověřeno klienty či nejoblíbenější, kterou najdete zhruba v polovině hlavní stránky.

Karlovy Vary

Další možností je výběr pobytu podle lázeňského místa. Největší nabídku lázeňských pobytů stejně jako procedur většinou nabízejí ty největší lázně. Velmi bohaté portfolio služeb například nabízejí Lázně Karlovy Vary. Ty se sice specializují na léčbu onemocnění žaludku, jícnu a střev, ale svým klientům nabízejí celou řadu dalších blahodárných léčebných procedur a ozdravnou pitnou kúru místních minerálních pramenů.

Mariánské Lázně

Velmi lákavé pobyty nabízejí i Mariánské Lázně specializující se na nemoci pohybového, oběhového i trávicího ústrojí. Dobře vám tu ale zklidní i nervy a posílí imunitu. Mariánky nabízejí celou řadu léčebných procedur, v nichž se laik až ztrácí. Na Královském léčebném pobytu v Chateau Monty SPA Rezortu si však můžete vyzkoušet všechny.

Františkovy Lázně

Bohatou nabídkou pobytů vynikají i Františkovy Lázně, kam se zase sjíždějí pacienti s onemocněními gynekologickými, oběhovými a onkologickými. Ale i ti, kteří chtějí odpočívat ve vířivce, při slastných masážích a zábalech. A při tom popíjet minerální vodu z tamních léčivých pramenů.
Tak už víte, kam se vydáte? Největší výběr lázeňských pobytů najdete na Spa.cz. Stačí si jen vybrat lázně a vyrazit.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *