Jedlé nádobí je pro většinu Čechů stále něčím neobvyklým, čemu se podivují. Přitom jde o běžně dostupnou záležitost, objednat si ho z e-shopu můžete i vy. A proč vůbec? Pojďme se podívat na několik typických situací, kdy vám přijde vhod.

Jedlé nádobí vyrobené z pšeničných otrub, ovesných otrub, pšeničné mouky a dalších přísad vám zachutná a vašim hostům rovněž. A když už mluvíme o těch hostech…

Zahradní grilování

Sezóna letního grilování už je tady. Až budete zase nějaké plánovat, nekupujte klasické plastové jednorázové nádobí, místo toho pořiďte jedlé talíře, kelímky, nebo dokonce jedlé lžičky a vidličky. Návštěvu tím zaručeně ohromíte a pravděpodobně i pobavíte. Každý bude chtít ochutnat, tak raději nakupte více kusů, ať nakonec máte z čeho jíst.

Piknik v přírodě

Chystáte se na piknik do parku, chcete si s sebou vzít pořádné jídlo na túru, nebo plánujete udělat si oběd v přírodě? Chcete-li si dopřát oběd se vším všudy včetně talířů a příborů, vezměte si s sebou jedlé nádobí. Je lehké, dobře skladné, a hlavně ho už nebudete muset nosit zpátky! I kdyby se vám nechtělo ho jíst, můžete ho nechat v přírodě. Sní ho zvířátka, nebo se velmi rychle rozloží, nemějte strach.

Motivace pro vaše děti

Kolikrát se vám v poslední době stalo, že děti nechtěly dojíst oběd? Jedlé nádobí je může motivovat. Když sní všechno, co mají na talíři, budou si moct za odměnu pochutnat i na samotném talíři. Tímto je určitě nalákáte.

Zábava na dětskou oslavu

A u dětí ještě chvíli zůstaneme, protože právě ty dokážou takovou zvláštnost, jako je jedlé nádobí, dobře ocenit. Pořiďte jim na narozeninovou oslavu například jedlá brčka. Na první pohled nejspíš nepoznají, že se dají sníst, a tak je zaručeně ohromíte, když začnete brčko ukusovat. Ostatně nejspíš tím ohromíte i dospělé, budou se zajímat, kde takovou vychytávku koupit. Doporučte jim e-shop Jedlenadobi.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *