Ať už reklamní slogany pojišťoven slibují cokoli, od samotné bolesti a hojení po úrazu nebo od virózy nám nepomohou. Pojišťovací smlouvy řeší až následky, a to především finanční a právní. Opět většinou jen následky zranění a nemocí řeší ostatně i většina léčebných prostředků.

Pokud se nám nejedná o to, jak případné zdravotní poškození alespoň finančně zalepit, ale opravdu se mu účinně vyhnout nebo statečně čelit, upíráme naši pozornost logicky na prevenci!

Všeobecně jsou samozřejmě známé rady vybízející k úpravě životního stylu ve prospěch vyvážené stravy plné vitamínů, uměřeného pohybu, umění odpočívat, dostatečného kvalitního spánku atd., Nabízí se ale ještě jedno, dokonce dosažitelné, ověřené a vskutku preventivní opatření: Aktivace vlastní imunity zvenčí, a přesto přirozenou metodou:

Našemu tělu dodáme totiž obdobné enzymy, jaké užívá tělo samo pro nastartování vlastních imunitních procesů. Organismus tak bude skvěle předem připraven pro atak virů a bakterií, spěchu, chladu a únavě, tolik typický pro předvánoční čas.

Lék Wobenzym obsahuje pečlivě vybranou a osvědčenou směs enzymů, díky nimž tělo reaguje na případný problém ihned, takže viróza či infekce, včetně hojení po úrazu, nepropukne vůbec nebo v nejhorším případě jen v odlehčené snadněji zvládnutelné formě. Hojení poraněných tkání se výrazně zkrátí a je bez komplikací, případně průběh nemoci je výrazně slabší a kratší.

Chceme-li si tedy své zdraví vskutku ochránit, pořídíme si v lékárně připojištění pod názvem enzymoterapie Wobenzym a stvrzujeme ho 2x denně polykáním 7 dražé po dobu 5 až 10 týdnů.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *